Zaten üye misin? Giriş Yap Üye Ol
Zaten üye misin? Giriş Yap Üye Ol

Pepee Bedava Oyuncak Yarışması

Aile bireylerinin çocuklarına büyük bir keyifle izlettiği çizgi film karakterlerinden olan Pepee’yi hepimiz çok seviyoruz. Başladığı ilk günden beri büyük bir ilgiyle izlenen pepee zamanla hayran kitlesini çoğaltmayı başardı.

Çok sevdiğiniz bu çizgi film karakterinin oyuncağına sahip olmak ister misiniz? Oyuncağı kazanmak çok basit. Yapmanız gereken size yöneltilen soruyu cevaplamak. Sorumuzu cevaplarken kesinlikle özgün düşünceleriniz olmalıdır.

Pepee karakteri hayatına sana ne kattı , gerçekten pepee eğitici bir çizgi film mi ve Pepee’yi neden seviyorsun ?

İşte sorumuz bu ? Hadi ne duruyorsun hemen düşüncelerinizi yazıya aktarıp bize gönder…Oyunlari.net oyun sitemiz tarafından hazırlanan yarışmamızda uymanız gereken kuralları şöyle bir hatırlatalım;

Yarışmaya kimler katılabilir?

Yarışmaya Pepee hayranı olan ve 18 yaşını geçmemiş herkes katılabilir. Yorumları kendi yazmış olmalıdır.

Yarışmaya nasıl katılabilirim?

Yarışmaya katılabilmek için ekstra bir şey yapmana gerek yok! Sadece sayfa altında bulunan yorum kısmına, Pepee’yi neden sevdiğini belirten 75 kelimelik yorum yapmalısın ve isim , E-mail bilgilerini doğru girmelisin.

Yarışma ne zaman bitiyor ?

20/06/2012 tarihinde başlayan yarışmamız 20/07/2012 tarihinde gece 24.00′da bitiyor. Kazananlar ise 21/07/2012 tarihinde hem blog hem de facebook sayfamızdan açıklanacaktır.

Nasıl bir yorum hazırlamalıyım?

Bu tamamen size kalmakla beraber sizden istenen sadece 75 kelime limitini geçen bir yorum yapmanızdır. 75 kelime altında ki yorumlar kaale alınmayacak ve diskalifiye edilecektir.

Örnek yorum :

“Pepee’yi seviyorum çünkü çok sevimli ve sempatik hareketleri var. Yeni şarkılar söylüyor ve bu şarkılarını çok beğeniyorum. Özellikle Türk örf ve adetlerine uygun programlar yapması, ülkem adına yeni şeyler öğrenmeme sebep oluyor. Ailem Pepee izlememi ve Pepee Oyunları oynamamı öneriyor ve onlarda Pepee’yi çok seviyor. Pepee’yi her gün izliyorum ve izlemeye de devam edeceğim. Umarım bu güzel Pepee Oyuncağını ben kazanırım.”

Hediyeler ne olacak ?

İlk 3 yarışmacıya Pepee oyuncaklarından birini göndereceğiz. Resimler alttadır. Hangi oyuncağın size geleceği tamamen şansınıza olan bir şeydir.

 

Yarışma Kuralları

  • Her yarışmacı yorum yazarken doğru isim soy isim ve kontrol edebileceği bir email adresi ( size ulaşmamız açısından ) vermek zorundadır.
  • Her yarışmacı aynı mail adresi ile bir yorum yazabilir. Eğer aynı email adresi ile birden fazla yorum yazmış ise, yorumlar arasında en iyisi seçilir ve diğerleri dikkate alınmaz.
  • Yapılan yorumların en az 75 kelime olması şarttır. 75 kelime altı yorumlar diskalifiye edilir ve juri tarafından dikkate alınmaz.
  • Yapılan yorumlar Türkçe imla kurallarına uyacak şekilde yazılmalıdır.
  • Jürimiz yarışmacılar arasından ilk üçü belirleyecek ve yedek 3 kişi daha belirleyecektir. Diğer yarışmacılardan ulaşamamız halinde devreye yedek kazananlar devreye girecektir.
  • İl 3′e giren yarışmacılara mail yoluyla ulaşmamızdan en geç 24 saat içerisinde bize adres bilgilerini yollamakla yükümlüdürler. Eğer yollamazlar ise şansını yitirir ve hediye hakkı yedek olarak belirlediğimiz yarışmacıya geçer.
  • http://www.facebook.com/oyunlarinet linkine tıklayarak sitemizin facebook sayfasına beğenmesi gereklidir.
  • Oyunlari.net yeni kural ekleme ve kaldırma hakkını kendinde gizli tutar.
  • Yarışmaya katılan her yarışmacı bu kurallara uymuş sayılır.

Daha önceki yarışmalarımızda bizden oyuncak kazanan ve oyuncakları eline ulaşan arkadaşlarımız ;

pepee yarışması kayu yarışması

Safiye

Haziran 20th, 2012 13:01

Merhaba, Pepee’yi gerçekten çok seviyorum. Onu pocoyoya benzetenler var ve ben onlara kızıyorum. O pepee bizim pepeemiz. Onu çok seviyorum. Ondan yeni şeyler öğreniyorum. O yakında konser bile verecek. Şarkıları çok güzel. İyi ki varsın pepee. Bu yarışmada da ilk 3′e girip oyuncak kazanmak istiyorum. Teşekkürler böyle bir yarışma yaptığınız için.

kübra

Haziran 20th, 2012 13:10

pepeyi kardeşim çok seviyo.pepe başlayınca televizyonun başından kalkmıyo.reklamlarını görünce banada pepe alın diyo.bu çocukların hepsi pepe hayranı olmuş.

Şeyda Sarıkurt

Haziran 20th, 2012 13:15

Pepee çocuklar için gerçekten Öğretici Bir Çizgi Filmdir.Görünüm itibariyle tatlı ve sempatiktir.Bu yüzden çocukların ilgisini çok çekiyor.Pepee Şarkılarıylada öğretmeyi başaran bir yapıttır.Türk yapımı olduğu için ailelerin ayrıca bir ilgiside vardır.pepeeyi seviyoruz.Her Yaştan izleyici kitlesi olduğu kanatindeyim ki nitekim de öyle.İnanıyorum ki oyuncaklarıyla da çocuklar çok eğlenecekler.herkesin sevdiği pepe ellerinde olunca çok daha mutlu olacaklar.çocuklar için önemli olan mutluluk.pepe çizgi filmi bu mutluluğu onlara verebiliyor.Umarızki uzun yıllar pepe aramızda olsun.Aynı kal,tesiyle devam etsin.

sıla

Haziran 20th, 2012 13:16

Pepeyi çok seviyorum çünkü en güzel şarkıları o söylüyo ve bazende arkadaşları onu üzünce ben de çok üzülüyorum şun söylemeyi unuttum yakında pepee konser verecekmiş ona gitmek istiyorum ama annem gidemeyiz diyo ben annemi ikna edeceğim çünkü pepeyi çokkkkkkkkkkk seviyorum.

Sevil

Haziran 20th, 2012 13:19

Ben Pepee’yi çok seviyorum. Sayı saymayı da onunla öğrendim. Çok güzel oyunları var ve ben hep oynuyorum. Onunla masalları bile biliyorum. Hep seni sevecem ben Pepee. Sende hep beni sev ve hep çizgi filmin olsun.

Ataberk

Haziran 20th, 2012 13:26

Merhaba ben ataberk.Pepee yi çok seviyorum çünkü eğitici biri.Bu yüzden oyuncağını çok istiyorum.

esen dugan

Haziran 20th, 2012 13:30

pepe nin en büyük hayranlarından biri benim birtanecik 3,5 yaşında ki oğlum eymen paşa dır. Pepe yi izlemesini ben istedim eğitici öğretici aile bağları güçlü olan sıcacık bir çizgi film şimdi pepenin her bölümünü tekrar bölümlerini de heyecanla izliyor pepe kanalından başka kanal açık olamaz buna izin vermiyor pepee yi o kadar çok seviyor ki bize gelsin diyo pepee yi en yakın arkadaşı olarak görüyor umarım oğlum eymen oymak ın adına katıldığımz yarışmayı kazanırız.pepee kendi adıma yapımcısına emeği olanlara çok teşkkr ederm canım annem şarkısını oğluma ezberlettiği için..

ayşegül

Haziran 20th, 2012 13:40

küçük kızım var ve pepenin herşeyini aldırıyor bana yani hayranı oldu yarışmanızdan o oyuncagı kızım için istiyorum eger kazanırsam sevincini fotoraf olarak ceker size gönderirim nasıl sevdigini anlarsınız pepe deyince deli oluyor tüm oyuncaklarının ismine pepe adı veriyor.

yunus

Haziran 20th, 2012 13:50

ben pepeeyi çok seviyorum özellikle şarkıları çok güzel televizyonda izlerken hiç kaçırmıyorum.pepee hem öğretci hemde eğlenceli bir çizgifilm.umarım 1.ben olurum.iyi günler

ipek

Haziran 20th, 2012 14:01

pepe çok süper çünkü o şarkıları oyunları çok iyi onu çoooook seviyorum o süper pepee oyunları da çok güzel

ENES

Haziran 20th, 2012 14:58

Pepeyi seviyorum çünkü örf ve adetlere uygun öğretici eğlendirici ve aynı zamanda eğlendiricidir.pepeyi izlerken zevk alıyoruz.

deniz

Haziran 20th, 2012 15:54

merhaba arkadaşlar ben pepeeyi çok seviyorum çizgi filmleri çok eğitici ve öğretici kardeşim çoğu şeyi pepeeden öğreniyor. Sayı saymayı renkleri vb. şeyleri teşekkrler pepee seni seviyoruz

tülay koku

Haziran 20th, 2012 17:32

merhaba ben tülay bursada oturuyorum pepeenin hastasıyım annem kardeşime birtane pepeee bebeğii ördü ama onun kadar güzel olmadı bende istiyorum pepeden hemde çoook lütfenn

yılmaz

Haziran 20th, 2012 18:43

pepeyi eğitici ve sempatik buluyorum pepe günlük hayatımdaki karşılaştığım bazı problemleri çözmeme yardım ediyor. arkadaşlarımla iyi oynamamı yemekleri yememi bitirmem gerektğini bir abinin kardeşe nasıl davaranacağını öğretiyor. şarkılarıyla yapmam gerekeni daha iyi kavrıyorum. pepeyi her saat ve gününde izliyorum. umarım o pepe oyuncağını ben kazanırım.

şerife

Haziran 20th, 2012 18:44

pepeyi seviyorum çünki eğitici coçuk gelişiminde örnek ve kardeş iletişimlerinde ara yapıcı konuşma anne baba ve çevresindeki herkes için örnek oluyor

özlem

Haziran 21st, 2012 08:27

benim oğlum 10 aylık 4 aylıkken başladı pepeyi tanımıya pepe dediğimizde televizyona ve bilgisayara bakıyor bittiği zaman ağlıyor müzikleri hoşuna gidiyor oyuncağını gördüğü yerde ağlıyor maddi durumumuz pek iyi olmadığı için oyuncak alamıyoruz bize verirseniz bir bebeği çok sevindirceksiniz doğum günüde yaklaşıyor oğlumun hediyesi olur en çok sevdiği çizgifilmin oyuncağı yaş sınırı 18 yaş ama ben oğlumun yerine yazıyorum çünkü o daha çok küçük işallah oğluma birtane gönderirsiniz teşekkür ederim iyiki varsın pepe seni çok seviyoruz

arda

Haziran 21st, 2012 09:21

ben pepee filminin içindeki bütün karekterlerin hepsini seviyorum. ama en çok pepeyi seviyorum.bu yüzden bu yarışmaya katıldım.

rumeysa

Haziran 21st, 2012 11:08

pepee çocukların zihnini geliştirebilecek bi çizgifilm. zamanımızda televizyonlarda türkçe bir çizgifilm bulamazsınız ama pepeeyi türkler var etti içinde yöremize uygun bir çok şarkılar okuyorlar çocukları eğitiyorlar ve mutlu edici filmle yapmışlar çocuklarda eğlenerek öğrenmeyi çok sevdiği için pepee yi seviyorum

emine

Haziran 21st, 2012 13:40

MERHABA.PEPEYİ SEVME NEDENİM KOMİK GÜLDÜRÜCÜ EYLENDİRİCİ VE BİLDİRİCİ PEPEYİ YAPANA TEŞEKKÜR ÇÜNKÜ ÇOK ZEVKLİ.HATTA ŞARKILARA BANA OKADAR İLHAM VERDİKİ ARTIK HERŞEY HAKKINDA ŞARKI YAZABİLİYORUM.

Rüveyda Kaygısız

Haziran 22nd, 2012 10:36

pepee gerçekten çok güzel bir çizgi film hem eğitici hem öğretici ayrıca şarkılarıda bir o kadar güzel pepe sayesinde herşeyi biliyorum :)

sametkartal

Haziran 23rd, 2012 08:20

merhaba pepeyi nicin seviyorum cok izliyorum ve pepee oyuncaklarıyla çok oynuyorum diye seviyorum. saygılar hörmetler efenim

melis

Haziran 23rd, 2012 08:25

Pepee yi kardesim cok seviyo. Bana gorede cok ogretici bir cizgi film cocuklar bu cizgi film sayesinde sayi saymadan tutun renklere kadar herseyi ogreniyorlar

zafer

Haziran 23rd, 2012 08:43

pepeyi çok seviyorum çok seviyoruz çüngü o günün hayatın bir neşesi hiç bir bölümünü kaçırmam kaçırmayız çok güzel şarkılar söylüyor türk olmasıda çok gurur verici bir şey benim kardeşim var 4 yaşında ben ise 14 yaşındayım ben bile bölmlerini kaçırmak istiyorum o derece baglandık bu çizgi filme en sevdgimiz çizgi film en çok sevdigimiz çizgi film bence pepee :) pepe bide çok tatlı yani şuşuyla konuşmaları filme ayrı bi güzellik veriyor ayrıca bu çizgi filmde bazı bölümleri örnek alcagımız davranışları var mesala 1.bölümdeydi galiba çöpleri yere atmamlıyız diye bir konu vardı bizde bunu örnek alabiliriz biliyorum şuan belki o oyuncak hiçin bu kadar yazı yazdgmız düşünüyosunuz ama hayır biz pepeyi çok seviyoruz kazanırsakta çok güzel olur inşallah pepeyi düzenleyen sunan seslendiren görselliyen bu yarışmayı hazırlyan herkeze teşekkür ederiz iyi olan kazansın diyelim .) eminimki siz dogruyu seçiceksiniz

bülent atasoy

Haziran 23rd, 2012 09:15

Gerçekten eğitici bölümleri var her bölümünüde oğlumla birlikte izledim bütün bölümlerini ezbere biliyorum desem yalan olmaz

sametkartal

Haziran 23rd, 2012 09:31

PEPE COK GÜZEL YAPALMIŞ BİR CİZGİ FİLM sarkısı balık kıbı

recep

Haziran 23rd, 2012 09:51

pepeyi sevmemin sebbebi da okula gityen çocuklara ok yardımcı olması pepe sayesinde çocuklar 10 ar 10 ar 100 e kadar saymayı biliyor ve renkleride artık bu eğitici program sayesinde çcouklar da okula başlamadan birsürü bilgi alılalar işte pepeyi bunun için seviyorum

zeynep

Haziran 23rd, 2012 11:41

Pepee gerçekten bir türk çocuğu.Pepenin en çok bazı şeylerin kolay elde edilemeyeceğini bilmesini seviyorum . Ve benim gibi inatçı olmasını :) . Pepee eğitici öğretici birçok şey yapıyor .öncelikle kardeşini çok seviyor ve onu koruyor. Arada sırada tartışsalarda tekrar barışabiliyorlar tıpkı ben gibi.Aslında ben PEPEEye bayılıyorum .Eğer televizyonda yoksa internetten izliyorum .Gerçek şu ki aslında PEPEEyi ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM .Ve son birkaç cümle PEPEE BEN SANA BAYILIYORUM .OYUNCAĞINI KAZANMAK İSTİYORUM. :):):):):)

HURİYE KİRAZ OFLUOĞLU

Haziran 23rd, 2012 16:26

İNSAN SEVDİĞİNİ HİÇ ÜZER Mİ:))))

helin göksel gencer

Haziran 23rd, 2012 21:27

`

Pepee`yi kardeşimde bende çok seviyoruz.Kardeşim 2,5 yaşında Pepee sayesinde saymayı,renkleri öğrendi.Şarkılarıda çok güzel.Çizgi filmdeki bütün herkes çok güzel.Bize hep iyi şeyler öğretiyor.En çokta halk oyunlarını öğretmesini seviyorum .Ben ve kardeşim seyrederek hem oyunları hemde türküleri öğreniyoruz.Bir de Pepee bana çok benziyor.Ben de kardeşimi onun gibi çok seviyorum ama bazen kavga ediyoruz.Arada sırada da kardeşimi kıskanıp bende bebek olmak istiyorum.Hepinizi çok seviyor,kardeşimle birlikte yeni bölümlerinizi dört gözle bekliyoruz.

rukiye

Haziran 24th, 2012 06:51

pepeyi çok seviyorum çok eğitici bilgiler veriyor bize bizler onun sayesinde bilgi öğreniyoruz küçükler pepeyi çok seviyor benim yeğenim mesela pepeyi çok ama çok seviyor o başladığı zaman bırakmıyo kanal da değişsin

esin güneş

Haziran 24th, 2012 15:11

pepeyi sevmemin o kadar çok sebebi var ki!! 2.5 yaşındaki kızıma sayıları öğrettiği için, harfleri şekilleri (kareyi, dikdörtgeni, daireyi)öğrettiği için, hüdayda’yı öğrettiği için, halay çekmeyi, horon tepmeyi öğrettiği için, tuvalet eğitimine yardımcı olduğu için, renkleri öğrenmesine yardımcı olduğu için daha neler neler. Kızıma sadece pepee seyrettiriyorum çok eğitici bir çizgi film tşekkür ediyorum bu karakterin yaratıcısına ve yazarına….

Miray

Haziran 26th, 2012 07:02

Pepee yi çok sevyorum bana sayı saymayı arkadaşlarımla iyi geçinme yi öğretti renkleri ve bunu gibi herşeyi öğretti teşekürler pepee

burcu

Haziran 26th, 2012 19:35

pepe sayesinde kavgacı kuzenim uysallaştı.
artık kavga etmiyor ve kimseye çatmıyor…. <3
pepee çocukların anlayacağı dilden konuşuyor…
bu yüzden pepee yi çok seviyorum…

hava

Haziran 27th, 2012 15:21

pepeyi çok seviyorum onu hergün izliyorum kardeşi bebe çok tatlı ben televizyon da pepe yi izlediğim zaman ablamla babam ve annemde izler

suna

Haziran 27th, 2012 18:41

Merhaba ben Pepee’yi cook seviyorum.Kucuk kardesimle birlikte Pepee’ýi izlemeye bayiliyoruz.Pepee basladiginda televizyonun karsisina oturduk mu bitmeyince kalkmiyoruz.Cunku biz onu izlemeyi cok seviyoruz,ve onu izlerken cok eyleniyoruz ayni zamanda da yeni yeni seyler ogreniyoruz.Pepee’yi izlemek gercekten cok eylenceli ve egitici.mesela saymayi biz ondan ogrendik,renkleri ve daha bir cok sey.Ayni zamanda da Pepee ve arkadaslari cok guzel sarki soyluyorlar ve bizde o sarkilara bayiliyoruz.Biz Pepee’nin hep devam etmesini istiyoruz,cunku bir cok bilgiyi Pepee’ye borcluyuz.Eylenceli,komik ve ogretici.Bu yarisimaya katiliyoruz cunku Pepee oyuncagini cook istiyoruz insallah kazananlardan biri biz oluruz.Bu yarismayi hazirlayanlara da cok tesekur ederiz.

ekin

Haziran 28th, 2012 19:00

5 yaşındaki kızıma sordum neden pepe diye : pepeyi çok seviyorum çizgi filimlerini ezbere biliyorum hem eğitici hem öğretici bilgiler veriyor ondan çok şeyler öğrendim en çok annem şarkısını seviyorum pepe hayatın gerçeklerini anlatıyor.

Yaşar Doğukan

Haziran 28th, 2012 21:56

Pepeyi çok seviyorum çünkü ailemizden biri bizim gibi sahte değil.Üstelik şarkıları dile dolanıyor,aklımda hep kalıyor.Annem bile ezberledi evde herkes 2 ekmek aldım şarkısını söylüyor.Kardeşim ibocan,a benziyor

Zekiye ÇOPUR

Temmuz 1st, 2012 17:27

PEPEYİ ÇOK SEVİYORUM. HER BÖLÜMÜNDE FARKLI HİKAYELER ANLATIYOR. BENİM KARDEŞİM PEPEYİ DOYA DOYA İZLİYOR VE BİTTİMİ AĞLIYOR. O KADAR EĞİTİCİ Kİ KARDEŞİM BİR SÜRÜ YETENEK KAZANDI.PEPEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM….

Melike DAREDELİOĞLU

Temmuz 2nd, 2012 14:59

Pepeden eğitici şeyler öğreniyorum küçük kuzenlerimde izliyor çoğu seyi öğrendiler mesela 5 duyu organımızı ve bazı şarkıları.

Sude

Temmuz 2nd, 2012 15:01

pepeeyi seviyorum . çünkü en başta çocuklara türklüğü aşılıyor . yabancı kelimeler kullanmıyor. tüklerin adetlerini, oyunlarını benimsetiyor. bunları yaparken eğlendiriyor da. bunların yanında eğitici bir çizgi film renkleri, sayıları, işlemleri, vucudumuzu öğretiyor. çocuklar aile bağlarını ve paylaşmayı pepee sayesinde daha iyi kavrıyor . pepee ekrana çıktımı büyük küçük herkes onu izliyor. pepeeyi yapan herkese teşekkür ediyoruz . inşallah kardeşime de bir oyuncak kazandırabilirim.

ceren

Temmuz 2nd, 2012 15:10

mrb ben ceren pepee yi cok seviyorum şarkılarını cok akıllıca hareketleri var pepeenin bazı kelimeleri pepee den ögreniyorum ailesine davranması gerektigi gibi hareket ediyor ve bu yüzdende bende ailemi üzmüyorum pepee konyaya gelmiştin 23 nisanda gelemedigim icin özür dilerim ama tvden izledik ailecek seni cok seviyorum uyku setim bile pepeeli pepeem hoşcakal

kardelen

Temmuz 2nd, 2012 15:44

benim kardeşim pepeyi çok seviyor onun yaptıklarını yapmak istiyor kardeşim kalp amelaiyatı oldu yaşı bir buçuk yaşında ameliyat olduğunda pepeyi yanında istedi ama oda pepesinin üstünü yırttığı için çöpe attık ağzına tüy kaçmaması için şimdi sizden bir pepe oyuncağı istiyoruz inşallah ilk 3e gireriz

zeliha

Temmuz 2nd, 2012 17:56

pepee yi gerçekten herkez çok seviyor özellekle kardeşim her gün pepee yi izliyor kaçırmamak için elinden geleni yapıyor 2 yaşında çocuga bakıyoruz annem ve babam birde 2 ekmek aldım şarkısını biliyor pepee filmini kim bu kadar güzel yaptıysa çok teşekkür ediyoruz :)

fatma yaman

Temmuz 2nd, 2012 22:50

merhaba pepee,iyiki varsın.senin sayende canım oğlum bir çok şey öğrendi ve benim çok iyi bir yardımcım oldun.oğlum henüz 27 aylık.renkleri,sayıları,büyüğü küçüğü yukarıdakini aşağıdakini ve ee çişinii tuvalete yapmayıı seninle öğrendi.beni en çok da senin annem şarkısını bana söylemesi mutlu ediyor.yanıma gelip boynuma sarılıp CANIM ANNEM demesi dünyalara bedel.teşekürler pepee iyiki varsın SENİ SEVİYORUZ.

fatma yaman

Temmuz 2nd, 2012 22:52

SÖYLEMEYİ UNUTTUM ŞARKILARININ HEPSİ EZBERİMİZDE VE SAYENDE HALK OYUNLARINI DA DAHA ŞİMDİDEN ÖĞRENİYORUZ.EN ÇOK DA HÜDAYDA VE ILGAZ ŞARKILARINI SEVİYORUZ VE SÖYLÜYORUZ.TEKRAR TEŞEKKÜRLER

dengtav

Temmuz 3rd, 2012 20:42

pepeyi şarkılarından sözlerinden terbiyesinden saygısından hoşgörlülüğünden temiz kalpliliğinden sevgisinden herhangi bir şeyi şarkıyla öğrenmesinden yanlış olan doğru olanı ayıra bilmesinden tutumlu olmasından örnek:zaman tutumluluğu tutumlu olmasından.
pepe yemek yemesinden yanlış şeyi ayrıt edebilmesinden şakalarından şakaları müthiş zıt kavramları öğretiği için renkleri öğretiği için sayıları öğretiği için oyunların amcının eğlenmek olduğnu öğretiği için çevredeki hayvanlara zarar vememeyi öğretiği için çöpleri yere atmamyı öğretiği için söz dinlemesinden bir şeyin üzerinde yoğunlaştığı için eğitici öğretici olduğundan kamp yapmayı öğrettiği için ve onu çok sevdikleri için

şule yüksel

Temmuz 4th, 2012 11:00

sınır 18 yaş ama ben kızım adına yazıyorum kızım şuan 9 aylık ve pepeyi çok seviyor .eğitici ve öğretici olmasından dolayıda anne baba olarak cok mutluyuz .

tuba

Temmuz 7th, 2012 14:48

benim kardeşlerim pepeyi çok seviyor.sanki aileden biri olmuş gibi.onsuz yapamıyoruz.bazıları pepeyi pocoyo benzetiyor.ben böyle diyenlere çok kızıyorum.çünkü o bizim ‘biricik pepe’miz diyorum.pepeyi ailece çok seviyoruz ve izliyoruz.çünkü o hayatta yapılması gereken gerçek bilgileri bazen eğlendirerek, bazen de üzülerek, ağlayarak bize anlatıyor ve gösteriyor.pepeyi sevmemizdeki asıl neden o bizi şefkatle karşılıyor ve kucaklıyor.bunu yapamayan hayatta çok insan var ama pepe insanların bile üstüne geçerek bunu başarıyor.ha bide kardeşlerim pepenin şarkılarını dinlemeden uyumuyorlar.çünkü pepe artık ailemizden biri oldu.seni çok ama çok seviyoruz ‘şeker pepe’ =)

şule

Temmuz 10th, 2012 09:12

Pepee ‘ yi sevme nedenim ailece oturup izleyebiliyoruz. Çok seviyeli, eğitici , eğlendirici bir program. küçük büyük herkese ve her yaşa hitap ettiği için çok seviyorum. Pepee artık bizim ailemizin bir bireyi gibi . Benim küçük kardeşim pepee :)

Doğanur

Temmuz 13th, 2012 13:03

Pepeenin kardeşinide severim hergün izlemeyi çok isterim bu yüzden pepeenin oyuncağını çok isterdim eğer bana gelirse size çok teşekkür ederim

cemre nur hascan

Temmuz 14th, 2012 08:15

ben pepeyi çok seviyorum çünkü pepe gerçeğe uygun bir şekilde yapılan bir çizgi film ve bu benim için çok önemli ve ayrıca pepe çok sevimli bir karakter bide benim için en önemlisi pepenin çocuklara yani bizlere çok iyi örnek oluyo ve de şarkıları harika hiç dilimizden düşmüyo o da harika bir de benim küçük bir erkek kardeşim doğacak ben de onun gelişimine en yardımcı olabilecek karakterle büyümesini istiyorum ve bu karakterde tabiki pepeee çünkü pepeye herkes bayılıyo ve hatta anneanem bile izliyo onu hiç kaçırmiyoruz ve son olarak bu hediyeyi kardeşim için kazanacağımı söylemek istiyorum diğer katılan arkadaşlara da başarılar diliyorum

elanur

Temmuz 17th, 2012 08:29

pepe benim aşkım.sabahları onunla oyun oynuyor şarkılarını beraber söylüyoruz.kardeşi bebe ye de hayranım.keşke ben bebe olsaydım.ben büyüyünce pepe ile evleneceğim ama bebe olursam evlenemem.o yüzden şimdi bebe olmak isterdim büyüyünce de pepe ile evlenmek için bebe olmak istemezdim :))))))

elanur

Temmuz 17th, 2012 08:34

söylemeyi unuttum ayrıca ailem pepe nin çok eğitici ve seviyeli aynı zamanda da adetlerimize uygun olduğunu söylüyor. ama ben adetlerden anlamıyorum güzel birşeydirler bence. umarım oyuncağı ben kazanırım . ben okuma yazma bilmiyorum buradan ablama yazdığı için teşekkür ediyorum :) seni seviyorummmmmmmmmm pepe :D

rana rumeysa dirican

Temmuz 19th, 2012 10:56

aile sevgisiyle kardeş sevgisiyle herşeyi öğretmesiyle bize öğretmen olarak çıktı.buarada kardeşim bizimle birşey paylaşmıyo du cimriydi ama pepe paylaşmayı öğrettiğinde kardeşim artık herkesle paylaşıyo.pepee adeta bizler için çok güzel oldu iyi ki var pepeeee.şuşudan öğrendiği birçok şeyi anlayan ve halayları çok güzel yapan hüdayda,hanıme en çok komiği çok güzel.yörelerimizze göre hareket ediyor.her bir bölümünde birşey öğretiyo bizi en iyi şeylere yönledndiriyor.ppeden öğrendiğim şarkıları aileme söylüyorum.kardeşimde söylüyo. daha 4 yaşında renkleri bile biliyor.anneler gününde pepenin şarkısını söyledi anneme hediye alamadığı için annem çok sevindi.pepee yi hergün izliyoruz bazen akşamlaeyin kardeşim hayvanlarla konuşuyo derdini anlatıyo pepe maymuş ve hayvanlarla falan konuştuğu için çok eğlendirici peepe.saygıyı sevgiyi halayları,sevmeyi sevilmeyi saymayı,şarkılarını hepsini ondan öğrendik çoook teşekkür ediyorum.oyuncağını alamıyorum ama burdan bi ümit var inş kazanırım
pepee çok öğreticidir kardeşim bile ona hayran onun sayesinde çok şey öğrendi okula gitmiş gibi oldu.ninileri bile o kadar güzel ki eski bölümü bile olsa seyrederim.bazen keşke gerçek olsaydıda oraya gidip benle kardeşim pepeyle oynardık.aslında pepeenin inatçı olmasını çok seviyorum çok şeker.en iyi çizgifilmlerinden biri asla kötü şeyler yok çok etkileyici 1 tane ninisi var uyu bebeğim o niniye o kadar bayılıyom ki ağlamam geliyo çok güzel şarkıları.onun gibi bir kardeşim daha olsun isterdim.çok akıllı zeki birisi.pepenin yeni bölümlerini heyecenla bekliyorum.pepee muhteşem birisi onun sanki gerçek olduğuna inanıyorum.hayal gücü çok geniş.o büyük kafasını yirim ya.onun sevmenin nedeni yok herkez onu seviyor.onu çok seviyoruz.bebişim.o hayvan sevgisi,arkadaşlık sevgisi,anne sevgisini ve sayıları öğretti muazzzam şarkılarıyla insanı büyüledi.aile sevgisiyle kardeş sevgisiyle herşeyi öğretmesiyle bize öğretmen olarak çıktı.buarada kardeşim bizimle birşey paylaşmıyo du cimriydi ama pepe paylaşmayı öğrettiğinde kardeşim artık herkesle paylaşıyo.pepee adeta bizler için çok güzel oldu iyi ki var pepeeee.şuşudan öğrendiği birçok şeyi anlayan ve halayları çok güzel yapan hüdayda,hanıme en çok komiği çok güzel.yörelerimizze göre hareket ediyor.her bir bölümünde birşey öğretiyo bizi en iyi şeylere yönledndiriyor.ppeden öğrendiğim şarkıları aileme söylüyorum.kardeşimde söylüyo. daha 4 yaşında renkleri bile biliyor.anneler gününde pepenin şarkısını söyledi anneme hediye alamadığı için annem çok sevindi.pepee yi hergün izliyoruz bazen akşamlaeyin kardeşim hayvanlarla konuşuyo derdini anlatıyo pepe maymuş ve hayvanlarla falan konuştuğu için çok eğlendirici peepe.saygıyı sevgiyi halayları,sevmeyi sevilmeyi saymayı,şarkılarını hepsini ondan öğrendik çoook teşekkür ediyorum.oyuncağını alamıyorum ama burdan bi ümit var inş kazanırım
Peepe’yi seviyorum çünkü Türk çizgi filmi,her şeyi kardeşim ondan öğrendi:renkleri,saymayı,daha dört yaşında olduğundan düzgün konuşamıyor yani çoğu kelimeye dili dönmüyor bazı kelimeleri düzgün çıkartıyor ve bunu da Pepee’den öğrendi.Her gün onu kaçırmadan kardeşimle izliyoruz.Çocuklar için gerçekten faydalı olduğunu düşünüyorum.Çocukların dikkatini çekiyor her şeyi şarkıyla öğretiyorlar ve bunlar çocukların dikkatini çekiyor o şarkıyı ezberlemeye çalışıyorlar.Anne ve babalarına şarkı söylüyorlar bu da onları mutlu ediyor.Her gün Pepee’yi izlemekten hiç sıkılmıyorum.Ailesiyle arası çok iyi yanlış bir şey yaptığında doğru şeyleri Şuşu’dan öğreniyor.Çocuklar da bunların yanlış olduğunu doğruların neler olduğunu öğrenip onları yapmıyorlar.Pepee’yi izlemeyi çok seviyorum.Çok güzel bir çizgi film herkesin izlemesini tavsiye ederim.

kezban

Temmuz 20th, 2012 13:51

benım kızım ve oglum pepe delısı gozunu ayırmıyorlar ıkısıde sarkı halay soyledıklerınde sesını son ses acıp hay cekıyorlar bende onları oyle gordukce mutlu oluyorum bırde cok egıtıcı ve ogretıcı bı cızgı fılm boyle guzel yayın ıcın tesekkurler sıze…..

BAHATTİN FURKAN SEVGİ

Temmuz 20th, 2012 14:14

Çok eğitici öğretici bir çizgi film.ayrıca çocukların yanısıra büyüklerinde ilgisini çekiyor.renkler şekiller kavramlar harfler meyve sebze hepsini öğretiyor.tam bir türk aile örneği.dede nene pepe bebe anne baba şila şuşu kaliş köpüş maymş.güzel şarkılar öğretiyor.anneler günü doğum günü halaylar zeybek değişik karakterler.e daha ne olsun.insan sevdiğini hiç üzermi.fidaydada ankaralı fidayda.hanımey lelelelelee pepe halay çekiyo zulu horon tepiyo.büyük küçük sıcak soğuk uzun kısa şişman zayıf herşey öğretiyor.

S.Dilek Dönmez

Temmuz 20th, 2012 14:20

Ben aslında yarışmaya hak kazanamıyorum ama inanın en az 30 çocuk adına bu satırları yazıyorum.Ben bir rehabilitasyon merkezinde engelli çocuklara öğretmenlik yapıyorum .Pepeyi benim çocuklarım çok seviyorlar sınıf duvarımda kocaman bir pepe resmi var ayrıca dersler sırasında kavram gelişimi ve diğer becerilerle ilgili bölümleri çocuklarla izliyoruz. Bu sayede pek çok çocuğum tuvalet eğitimini kabul etti.Pepe oyuncak olarak sınıfımızda olursa çocuklar daha da mutlu olurlar. Ayrıca bir oyuncakla bir çocuk oynayacağına 30 çocuk oynamış olacak . Beni dikkate alırsanız sevinirim. Okul Öncesi Öğretmeni S.Dilek Dönmez

Carolina Esila Van der Heyden

Temmuz 20th, 2012 14:24

Pepe’yi seviyorum çünkü o Türkçe konusuyor,ben daha güzel anliyorum.Pepee çok komik çok gülüyorum.Beni mutlu ediyor.çok eglenceli.

efraz henna çelik

Temmuz 20th, 2012 15:25

pepee’yi eğitici öğretici bulduğum için kızlarım bayılıyorlar pepeeye sayıları renkleri önceden olsa biz annelere düşerdi ama pepee sayesinde hem eğlenerek öğreniyorlar şarkılarını bile hemen ezberliyorlar annem şarkısını 1 yaşındayken küçük kızım söylerdi bana :) bir anne olarak tabiiki hoşuma gidiyor herkes gibi daha çok yeni bölümler istiyoruz…

doğa

Temmuz 20th, 2012 18:08

3 yasındakı kızım bir pepee hayranı bazı günler onunla yatıp onunla kalkıyoruz. televizyonda ki gösterim bitttikten sonra internetten izlemeye devam ediyoruz. sayıları saymayı, renkleri, bazı halk oyun müziklerini, canım annem şarkısını pepee sayesinde öğrendi. artık oyun oynarken nasıl davranması gerektiğinin farkında hırçınlığını biraz da olsa yitirdi… babasına artık benim güçlü kocaman babam diye sesleniyor. bazen izlettirmemeyi düşünüyorum artık hayvanlara ismiyle değil maymuştan yola çıkarak köpüş kuzuş kediş gibi isimler koyuyor fakat izleme isteğini yenemiyoruz. kızımın dünyasında önemli bir yer teşkil ediyor. sanırım siz pepee ye devam ettiğiniz sürece biz merakla yeni bölümleri beklemeye ve izlemeye devam edeceğiz 30 una gelmiş bizler bile, yeni bölümleri merak eder olduk. sonucu merakla bekliyoruz.

elif

Temmuz 20th, 2012 20:08

meraba pepe ailesi kızım dört buçuk yaşında elif adında bi kızım var.Pepenin ilk yayınlandığından beri pepeyi hiç kaçırmadan ve tekrarlarca izliyor.Pepeyi izledikçe kardeşi olsun istedi ve onu pepe gibi seveciğini söyledi.Ve şu anda dört aylık hamileyim.Pepeyi izledikçe kardeşiyle ilgili hayallerini büyütüyor.Pepeyi kensisine örnek aldığı için çok mutluyum.Çünkü pepe gerçek bir türk ailesinin çocuğunun özelliklerini tarafsız olarak yansıtıyor.En çok da bu tarafsızlığı hoşuma gidiyor.(kardeş kıskançlığı,küsmesi vb)Ayrıca türk kültür ve geleneklerini anlatan şarkıları çocuklarımıza öğretmesi çocuklarımız açısından çok önemli.SENİ SEVİYORUZ PEPE bunun için sayamayacağım kadar çok neden var.Sevgiler.

Efe Kaan Cengiz

Temmuz 21st, 2012 10:34

merhaba.ben pepeeye bayılıyorum.çünkü günlerim çoğunlukla pepeeyi izleyerek geçiyor.pepeenin bütün şarkılarını öğrendim.Peppe artık hayatımın bir parçası oldu.bana herzaman doğru şeyleri öğretiyor.(kardeşim pepee sayesinde tuvaletini yapmasını öğrendi.).o kdar eğiticiki kültürlü,eğlenceli,pepeenin ailesi çok saygılı bende pepeeyi örnek alıyorum .. PEPEE İYİKİ VARSIN..YOKSA NASIL EĞLENİRDİM ….

hafize

Temmuz 24th, 2012 14:34

merhaba pepe çok eyitici bir çizgifilim ve bende seviyorum ve tüm türküye bence pepeyi seviyor ve bedede bir tane pepe oyuncağı olmasını çok isterim :)))

hafize

Temmuz 24th, 2012 14:38

pepeyi çok seviyorumm çünkü çok iyi bir eyitici şarıkılarıyla oyunlarıyla her şeyi ile seviyorum ve onu daima hatırlamamı salıcak bir şey olmasını diliyorumm pepepep…………………:)))))

Berkant

Temmuz 31st, 2012 10:32

pepe çok eğitici ve çizimleri gerçekçi eğlenceli yeğenimde çok seviyor pepe deki karakterler sevimli

ELIF

Ağustos 22nd, 2012 11:19

PEPEYI NEDEN SEVIYORUM CUNKI O COK IYIDIR COK SIRIN PEPE PEPEYI HER ZAMAN IZLEDIM BIR BOLUMUNU KACIRMADIM PEPE SENI COK SEVIYORUM KARDESINIDE

ELIF

Ağustos 22nd, 2012 11:23

PEPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SENIIIIIIIIIIIIIIIII COOOOOOOOOKKKK SEVIYORUM

nagihan

Ağustos 31st, 2012 12:31

Pepe hem eğitici hem öğretici. Hemde güzel bir çizgifilm onu hep izliyorum hiç sıkılmadan

sıla

Ekim 8th, 2012 16:58

merhaba ben sıla.ben pepeeyi çokk seiyuorum çünkü o diğer yapmacık çizgi film kahramanlarına hiçççççç benzemiyo çok farklı biri dans edişi şarkı söleyişi anne sevgisi sonra mesela kardeşine olan sevgisini çokkkkk seviyorum ve hep onun gibi olmak istiyorumm onu çok seviyorum çünkü o çokkk tatlı en önemli sevme nedenim de o bizim kahramanımız o gerçekten bi türk çocuğu gibi bizi çokkkk iyi anlatıyo onu seviyorum oyuncağınada inşallah şahip olurum seni seviyorum arkadaşım pepee

rabia uysal

Kasım 2nd, 2012 20:13

Bir yaşındaki yiğenime sadece pepee izlerken mamasını yedirebiliyorum.Çok ağladığı zaman (a bak pepee )diyerek susturuyorum, ayrıca pepee şarkıları söylersem daha rahat uyuyor.Size çok abartılı gelebilir evde pepee maskesiyle geziyoruz.Daha bir yaşına yeni girmiş bir bebeğin bir çizgi film karakterini bu kadar sevmesi çok şaşırtıcı.Fakat çizgi filmi izlerken o yüzündeki mutluluk herşeye değer.bu da pepe mucizesi ,anneler daha iyi bilir çocukların çoğu pepe sayesinde terapi alıyorlarmış gibi.Anneler içinde bir kolaylık.Ben şahsım adına teşekkür ediyorum.

nilay

Kasım 13th, 2012 08:58

merhaba pepeyi 3 yaşında kızım izliyor çok seviyor pepeyi pepe bittiği zaman evde kıyamet koparıyor neden bitti diye pepenin oyun cağı için arkadaşınla kavga bile edecek kadar çok seviyor pepe benim kızım için çok faydalı bir çizgi filim sayı bile saymaya başladı kelimeleri daha net konuşuyor açıkçası bende pepeyi izlediğinden çok memnunum abisiyle beraber hiç saatlerini kaçırmıyorlar iyiki pepe filmi çıkmış faydalı olduğu için seviniyorum teşekkürler

nilay

Kasım 13th, 2012 09:16

pepeyim benim 3 yaşındaki kızım çok seviyor akşama kadar izliyor bende çok memnunum pepe çizgi filminden kızıma çok faydalı olduğunu düşünüyorum konuşurken harfleri daha düzgün söylemeye başladı şarkı söylüyor sayı saya biliyor pepeyi çok seviyor abisiyle seyrediyorlar pepe bittiği zaman evde kıyamet koparıyor neden bitti diye oyun cağı için arkadaşınla kavga bile ediyor vermemek için o kadar seviyor pepeyi

irem

Kasım 23rd, 2012 14:42

benim kuzenim pepeeyi çok seviyor ve bende

Mertcan

Aralık 6th, 2012 12:15

Ben pepeyi çok seviyorum kardeşimle veraber her allahın günü izliyorum kardeşim pepeden her şeyi öğreniyor hem eğitici hemde öğretici bir çizgi film iyi ki varsın pepe ben ver kardeşim pepeyi çok seviyoruz…..

gülşah

Aralık 29th, 2012 01:04

2 yaşında bir oğlum var.pepe bizde bir hastalık haline geldi.ezbere bilmediğimiz bir bölümü yok.tüm şarkılarınıda ezbere söylüyoruz.trt de yayınlanış saatlerini izlemememiz yetmiyo.birde bilgisayara tüm bölümlerini indirdik.sabah ezanlarına kadar oğlumla pepe izliyoruz.başta oğluma çok kızsamda (uykusuz kalmamdan dolayı)sonraları pepeyi bende çok sevdim.ve nekadar eğitici olduğunu anladım.çocuğumun gelişiminde çok büyük değişikler var.pepee iyiki varsın.umarım oğlumun oyuncağı olursun..

durmuş mert girer

Ocak 13th, 2013 17:56

pepeyi seviyorum çünkü çok sevimli konuşması çok komik bana çok benziyo oda benim gibi öğrenmeyi seviyor şarkıları çok güzel onu seyrederken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum beni çok eğlendiriyo kardeşi evi bisikletinide çok beğeniyorum üzüldüğünde gözleri kalp gibi oluyor sevindimi yukarı doğru uzuyor ama her halini ona yakıştırıyorum keşke bende onun dünyasında bi gün geçirebilseydim onunla oyunlar oynayabilseydim onunla en çok yapmak istediğim şey karşılıklı zeybek oynamak ona halk oyunları nı çok yakıştırıyorum bebede çok tatlı benimde kardeşim olcak ayy çok şeker sempati sevimli akıllı düşünceli canım arkadaşım pepee seni çoooooooooooooooooooooook seviyorum öptüm

rüya ve buse

Şubat 4th, 2013 16:37

komik ders verici

mavimelek

Şubat 8th, 2013 14:32

benim kardeşim pepeyi seviyor bende öyle pepeyi kim sevmez ki?büyük küçük herkes pepe hayranı

Sahra

Mart 4th, 2013 15:05

Pepee seni çok seviyorum.Ben her zamam youtube sitesinden seni beğenerek izliyorum ve bundanda büyük bir zevk duyuyorum.Benim ablam var 11 yaşında o bile o yaşta seni beğenerek izliyor ve o da bundan büyük bir zevk duyuyor.Senin en çok 2 ekmek aldım şarkısını seviyorum.Ben seni görmeyi çok istiyorum.Sen benim için çok önemli ve özel birisin.Seni annem,babam ve ablamdan bile çok seviyorum.Ama tabii onlarıda seviyorum.Tekrar söylüyorum ve seni seviyorum :)

pelin

Mart 4th, 2013 17:43

az önce kardeşim yorum yapmış yorumunu çok beğendim evde zaten kafamızın etini yiyo pepenin oyuncağını istiyo.kardeşime katılıyorum 11 yaşındayım severek ve gülerek izliom fakat şu dedenin balonu varya kardeşimin gerçekten kafasını bozuyo evde tutturuyo bende bacaya cıkıp atlıycam dio bence bi gün dedenin balonu patlasın çünkü aşırı dozda hayal ürünü. SEVGİLER…:D

sahra

Mart 4th, 2013 17:52

pepeyi çok seviyorum evde hep onu izliyorum keşke bende pepeyi görseydim zaten konseri var ama annem izin vermiyo :( keşke gelebilseydim ve keşke benimde pepenin oyuncağından olsaydı kazanmak istiyorum ben bu çizgi filmde dedenin balonunu seviyorum ve o tatlı bebeyi seviyorum en çok sevdiğim şarkı bebenin sevgi ile ilgili olan şarkısını çok seviyorum insallah ben kazanırım… :D

sahra

Mart 4th, 2013 20:50

pepeyi çok seviyorum evde hep onu izliyorum keşke bende pepeyi görseydim zaten konseri var ama annem izin vermiyo :( keşke gelebilseydim ve keşke benimde pepenin oyuncağından olsaydı kazanmak istiyorum ben bu çizgi filmde dedenin balonunu seviyorum ve o tatlı bebeyi seviyorum en çok sevdiğim şarkı bebenin sevgi ile ilgili olan şarkısını çok seviyorum insallah ben kazanırım.eğer kazanamazsam yaygın olan laf (kime niyet kime kısmet)diyorum ve tekrer tekrar seni anneni babanı kardeşini neneni dedeni enişteni teyzeni şilayı zulu ve onun kardeşlerini şuşuyu maymuşu ve kıraç abiyi sevgilerimle kutluyorum… :)

pelin

Mart 4th, 2013 20:54

az once gördüm kardeşim benden bahsetti katılıyorum sizi hep izliyorum burdan tüm istanbula ve tüm şehirlere sevgilerimi ve saygılarımı gönderiyorum… :D

sahra ve pelin

Mart 5th, 2013 12:04

pepeyi çok seviyorum onu annemden babamdan ve ablamdan daha çok seviyorum ama tabii onlarıda çok seviyorum ama senin benim kalbimde başka bir yerin var sen benim için çok özelsin seni çok ama çokkkk seviyorum (I love you :D )hesabından :)senin konserin varmış anneme söyledik ama izin vermedi :( :( çok üzüldük ama olsun biz seni yinede çok seviyoruz sen hem komiksin hemde güldürürsün biz kayu,

hüseyin

Nisan 24th, 2013 14:52

kardeşim oluseviyor sanki arkadaşıgibiseviyor bebe dedimi akarsularduruyor bebe cokgüzel kardeşim sabah kalktımı bebe izliyor akşam izliyor hergün bebe izliyor

zümra hatice arslantaş

Kasım 15th, 2013 18:56

merhaba,ben zümra şu anda 6 yaşındayım.Pepeyi çoooooooooook seviyorum.Çünkü pepee nin şarkıları oyunları çok güzel her zaman izliyorum ve şimdi hem lelikoyu hemde pepee yi izliyorum.Onları çok seviyorum.PEPEE OLMAZSA TELEVİZYON DA BEN ÇOK ÜZÜLÜRÜM VE HİÇ BİR ŞEY İZLEYEMEM ÇÜNKÜ BEN PEPEE Yİ ÇOK SEVİYORUM VE ONU HER ZAMAN İZLİYORUM…

ilayda

Aralık 26th, 2013 12:25

pepe çok güzel bir çizgi filim

gizem

Aralık 27th, 2013 15:06

lan siz bebekmisiniz? pepeyle oynuyonuz bari disneyl cerıly den izleyin çocuklar büyüyüp evlenince doğum yapınca pepeee pepee diye bağırırsınız:)

mert can

Ocak 24th, 2014 11:58

ben pepeyi çok saviyorum çünkü 2 yaşımdan beri izliyorum tv de çıkmazsa pc den izliyorum çok güzel bir çizgi film bazen okadar dalıyorum ki kendimi pepee sanıyorum yani okadar çok seviyorum ~~