Zaten üye misin? Giriş Yap Üye Ol
Zaten üye misin? Giriş Yap Üye Ol

Tag: Öpüşme Oyunları


giydirme

Kız çocuklarının en çok tercih ettiği oyun kategorilerinden biri olan giydirme oyunları kategorisini ve bu kategorinin en güzel oyunlarını bu yazımız altında sizlerle paylaşacağız. Genel olarak kız çocuklarını en çok tercih ettiği oyun kategorilerine şöyle bir baktığımızda  yemek oyunları, barbie oyunları, winx oyunları, sue oyunları, makyaj oyunları ve son olarak giysi oyunları kategorileri gelmektedir. Bunların dışında zeka oyunları ve beceri oyunları gibi hem kızların hemde erkeklerin sıklıkla tercih ettiği bazı oyun kategorileri de bu liste arasına girebilir. Ancak bu kategoriler dışında kalmakta olan oyunları genellikle kız çocukları fazla tercih etmemektedir.  Zaten bu oyun kategorilerine baktığımızda bu kategoride yer alan oyunların kız oyunları olduğunu görebilirsiniz. Genellikle giydirme oyunlarında bir karakterin tüm giysilerini ve hatta bazen makyajını tamamen sizler ayarlıyorsunuz. Giydirme oyunu kategorisi altında yer alan en güzel oyunlar ise şu şekildedir;


Kız çocuklarının en sevdiği çizgi film karakteri Barbie bu oyun ile birlikte karşınıza çıkıyor. Güzeller güzeli Barbie Meksika’ya tatile gitmek istemektedir. Ancak daha öncesinde hiç Meksika’ya gitmemiştir ve bu yüzden oraya uygun giysilerin nasıl olması gerekiğine karar verememiştir. Barbie giydirme kategorisi altında yer almakta olan oyunumuza PLAY yazısına tıklayarak başlamanızın ardından klasik giysi giydirme oyunlarında olduğu gibi farenizi kullanarak Barbie’yi dilediğiniz gibi giydireceksiniz.


Puanlı giydirme oyunları arasında yer almakta olan oyunumuza giriş yapabilmeniz için oyunun yüklenme işleminin bitmesinin hemen ardından PLAY yazısına tıklamanız gerekmektedir. Sekreter kız adlı oyunumuz içerisinde ki göreviniz genç ve güzel sekteri giydirmek olacaktır. Aynı zamanda güzel sekreterin saçlarını da sizler ayarlayacaksınız. Klasik bir kız giydirme oyunu olan sekreter kız oyununda farenizi kullanarak bu işlemleri yerine getirebilirsiniz.


Dantelli Elbiseler isimli oyunumuz elbise giydirme oyun kategorisi altında yer almaktadır. Bu oyunumuzda dünyaca ünlü bir mankeni giydirmeniz gerekecektir. Manken önemli bir derginin katalog çekimlerine katılacaktır ve bu yüzden sizlerin yardımını beklemektedir. Dantelli Elbiseler isimli oyunumuza yüklenme işleminin ardından PLAY yazısına tıklayarak başlamanız gerekmektedir.  Giydirme oyunları oynayan kişilerin bu oyunu çok beğeneceğini düşünüyoruz.

Eğer sizlerde giydirme oyunları kategorisinde yer almakta olan oyunları severek oynuyorsanız bir de öpüşme oyunları kategorisi altında yer almakta olan oyunları denemenizi öneriyoruz.

Tüm kız oyunlarına ulaşmak için ==> http://www.giydirme.com.tr/

Comment » | Online Oyunlar

Kız Oyunculara Özel Kategorilerimiz Temmuz 7th, 2012 — 10:41am

Sitemiz genelinde erkek oyunculara verdiğimiz önem kadar kız oyunculara da oldukça önem veriyoruz. Sitemiz üst kısmında yer alan KIZ butonuna tıkladığınızda karşınıza gelen ekran kızların en sevdiği renk olan pembeye dönüyor ve bu ekranda siz kız oyuncular için eklenen kız oyunları bulunuyor.

 

Tabi ki sadece bununla sınırlı değil kızlar için sitemizde yer verdiğimiz kategoriler. Sizler için kızlara özel olan tüm kategorilerimizi alt kısımda tanıttık. Oynamak istediğiniz kategorinin üzerine tıklayarak ilgili kategoriye gidebilirsiniz.

Barbie Oyunları : Belki de kızların en çok ilgi gösterdiği oyun türünün başında gelen barbie oyunları genellikle, giydirme, makyaj ve yemek yapma türlerine dayalıdır.

Giydirme Oyunları : Kız oyuncuların ilgi gösterdiği kategorilerden biri olan giydirme oyunlarında genelde, ünlü ve mankenleri giydirmenin yanı sıra çizgi film ve film karakterlerini giydirebilirsiniz.

Sue Oyunları : Sue adında bir çizgi film ve sinema filmine sahip olan bu kategoride sue oyunları yer almaktadır. Çok fazla oyunu piyasada olmasa da kızların vazgeçemediği oyun kategorilerinden biridir.

Aşk Oyunları : Yapıları ve doğaları gereği en yoğun yaşadıkları bir duygu olan aşk’a dair ilginç ve komik oyunlar, aşk oyunları kategorisinde yer alır.

Makyaj Oyunları : Her bayan bakımlı görünmek ister ve ilerki yaşlarda bunu makyaj yaparak mümkün kılar. Küçük yaştaki kızlarda makyaj oyunları ile ileride yaşayacakları deneyimleri oyun oynayarak bu kategoriden öğreniyorlar.

Kuaför Oyunları :  Yine ilerki dönemlerde sıkça kullanacakları bir mekan olan kuaför deneyimini hem müşteri hem de bir kuaför olarak yaşayabilecekleri oyunları içen kategorimiz, kuaför oyunları..

Temizlik Oyunları : Ev ve oda temizlemek her ne kadar eğlenceli gibi gözükmese de, bunu flash oyunlar ile eğlenceli hale getirmek çok kolay.

Bebek Oyunları : Bebek bakımı ve annelik iç güdüsü kız çocuklarında doğuştan gelen bir özelliktir ve bu kategoride bu özel duyguya ait oyunlar yer almaktadır.

Bakıcı Oyunları :  Hayvan ve bebek bakımı hakkında oyunlar içeren ve yine kızlarımız için özel kategorilerimizden biri.

Winx Oyunları : Çizgi filmi ile milyonları peşinden sürükleyen winx club kızları oyunları ile de yoğun ilgi görüyor.

Dekorasyon Oyunları : Dekorasyon oyunlarında, kızlarımız bir oda, mutfak, yada tamamen bir evi istedikleri gibi dekore edebilmenin zevkini ve eğlencesini yaşıyor.

Pasta Oyunları : Yemek oyunları alt kategorisi olmaktan sıyrılan ve kendine oyun sitelerinde özel yer bulan pasta oyunları ile en güzel doğum günü ve özel gün pastalarını yapabilirsiniz.

Yemek Oyunları : Yemek oyunları ile en sevdiğiniz yemekleri daha ufak yaşlarda yapabilmenin zevki bu kategorimize ait oyunlar ile sizleri bekliyor.. Bu oyunları oynarken yemekleri yakmaktan korkmayın, unutmayın bu sadece bir oyun! : )

Öpüşme Oyunları : Bir öpücük sevgimizi göstermenin en masum yollarından biridir. Bu kategorimizde öpüşme ile ilgili oyunları bulabilirsiniz.

Manken Oyunları : Giydirme, makyaj ve özel oyunları, ünlü mankenler üzerinde oynayabileceğiniz oyun kategorimizdir.

Dora Oyunları : Yine bir çizgi film karakteri olan Kaşif Dora’ya ait bir birinden güzel ve eğlenceli oyunları bulabilirsiniz.

Comment » | Bizden Haberler

Back to top