Zaten üye misin? Giriş Yap Üye Ol
Zaten üye misin? Giriş Yap Üye Ol

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte çocuklar artık oyun ihtiyaçlarını bu alemde gidermeye başlamıştır. Oldukça ilginç ve birbirinden heyecanlı oyunların yer aldığı internette hemen her yaşa uygun oyunlar bulunmaktadır. Son zamanlarda gelişen teknolojiyle birlikte 3 boyutlu oyunlar çıkmaya başlamıştır. 3d oyunlar olarak adlandırılan 3 boyutlu oyunlarla artık bambaşka bir heyecana ortak olunuyor. Gerçeğe hiç olmadığı kadar yakın olan bu oyunlarla kendinizi bizzat oyun sahnesinde bulacaksınız. Yeni nesil 3d oyunlar oynamak için sitemize gelmeniz ve dilediğiniz oyunu seçmeniz yeterli olacaktır.

Özellikle kızlar tarafından tercih edilen oyunların başında Barbie oyunları gelmektedir. Barbie’ler kız çocuklarının en çok sevdiği oyuncaklar olarak yıllardır zirvedeki yerini korumaktadır. Bu büyük ilgiden yola çıkarak sitemize birbirinden farklı pek çok barbie oyunları ekleyerek keyifle oynamanız için gerekli ortamı oluşturduk. Bu oyunlarda Barbie’lerin her türlü giyim kuşamından makyajına kadar değişik ihtiyaçlarını yerine getirmek için çaba vermelisiniz.

Barbie’lerin kızlar tarafından oynandığı oyun dünyasında erkek çocuklar ise daha çok araba oyunları oynamaktadır. Arabalar küçük yaştan itibaren erkeklerin büyük bir ilgisiyle karşılaşmaktadır. Bu ilgi gün geçtikçe artmakta hatta bazılarında ise büyük bir tutkuya dönüşmektedir. Erkeklerin bu ilgilerinden yola çıkarak sitemize pek çok farklı heyecan ve türde araba oyunları ekledik. Araba yarışları, modifiye oyunları, park etme ve daha birçok farklı türde araba oyunları ile oldukça keyifli ve zevkli vakit geçireceksiniz.

kamera şakaları

Aralık 21st, 2012 23:25

Çalışmalarınızı dikkatle takip ediyor. Başarılarınızın devamını dilerim.